Trečiasis Baise miesto verslumo konkursas ir pirmasis Baise darbuotojų migrantų verslumo finalinis konkursas

wqdwq
bqwfwfq

Praėjusį mėnesį, spalio 18 d., mūsų komanda išvyko dalyvauti verslumo konkurse ir pirmajame migrantų darbuotojų verslumo finaliniame konkurse mūsų mieste Baise.

Šį konkursą parėmė mūsų valdžia. Konkurse dalyvavo trisdešimt įmonių, pagaliau gavome trečiąją vietą! Kas mums labai įdomu!

Mūsų pardavimo atstovės ponia Lee ir Lucy dalijosi mūsų ausinių gaminiais. Ir mūsų gaminiai buvo gerai įvertinti iš visų teisėjų mokytojų.

dvvqq

Kodėl mes galime gauti prizą? Tai glaudžiai susiję su gamyklos tvirtumu ir gaminių kokybe, esame pirmoji ausinių gamykla, kurią remia valdžia, mūsų nuoma nemokama, nes galime iš dalies išspręsti užimtumo problemą savo apskrityje. Turime beveik 1000 darbuotojų, iš kurių 90% yra motinos, kurios gali turėti lankstų darbo laiką, todėl gali eiti susikrauti vaikų iš mokyklos ir jais rūpintis. Kita vertus, mūsų darbo sąnaudos yra mažesnės nei Guangdongo provincijos ar kitose vietose. Taigi galime gauti daugiau užsakymų visame pasaulyje, tada galime susimokėti mokestį, kitaip tariant, kažkiek prisidedame prie valstybės pajamų.

Pažiūrėkite į mūsų šių trejų metų apyvartą taip:

qfqwfw

Mūsų įmonė visada laikosi tikslo „kreipti dėmesį į kokybę, dėmesingai aptarnauti“, sertifikavusi ISO9001 kokybės vadybos sistemą. "Puiki kokybė, saugi gamyba" yra mūsų įmonės verslo filosofija, kartu su unikalia ir nauja gaminio dizaino koncepcija, kurią pripažino ir palankiai vertina dauguma klientų. Bendrovė laikosi klientų poreikių kaip centras, Taikant aukštus standartus, griežtus reikalavimus, teikti kokybiškas ir apgalvotas paslaugas, daugelis kooperatinių įmonių pasitiki ir giria, ausinių rinka palaipsniui sukūrė gerą reputaciją. Mūsų produktai daugiausia eksportuojami į Europą ir Indiją, o mūsų rinkos dalis Amerikoje taip pat didėja.

Mes nuoširdžiai sveikiname žmones iš namų ir užsienio bei viso pasaulio apsilankyti mūsų gamykloje. Tikimės, kad galėsime tapti patikimais partneriais ir draugais. Kurkime kartu ir pagaliau sukurkime abipusės naudos ir abipusiai naudingą situaciją.


Paskelbimo laikas: 2021-11-01